Ardit Gjebrea prezanton për herë të parë anëtarin më të ri të familjes: Është një dashuri

Producenti shumë i dashur nga publiku, Ardit Gjebrea, ka prezanuar anëtarin më të ri të familjes, ai ka postuar dy foto në Instagram, duke treguar se bëhet fjalë për një qen.

Arditi ka zbuluar se aktualisht ai jeton me djalin e tij dhe sa herë e sheh në ekran reagon.

“Ju prezantoj me @noblelabrador anëtarin më të ri të familjes që jeton me @jongjebrea_
Është një dashuri dhe unë mezi pres ta përqafoj.

Di vetëm të them që të dielave ai reagon kur dëgjon zërin tim në ekran dhe pse ende nuk jemi takuar ❤️”, ka shkruar Gjebrea krahas fotove.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu