“Arratiset” drejt Dubait, kush e shoqëron Beniada Nishanin gjatë pushimeve luksoze?

Beniada Nishani është një nga vajzat më të dashura të ekranit shqiptar. Ajo është pëlqyer shumë nga publiku që nga loja në “Big Brother VIP”, ku spikati me karakterin e saj interesant.

Së fundmi, Beniada pavarësisht se është e angazhuar me projektet në televizion, duket se ka gjetur edhe kohën për pushime. Ajo është arratisur drejt Dubait dhe nuk ka nguruar të ndajë foto dhe video në rrjetet sociale.

Nuk dihet se kush e shoqëron bukuroshen, por duket se po ja kalon vërtetë bukur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beniada Jakic (@iambeniada)


1 Koment

  1. Ate e shoqeron ndoshta nje mafioz ose trafikant droge e armesh se djemte e edukuar nuk shoqerohen me modele qe i merr koka ere dhe i nderrojne te dashurit sipas parase qe kane ato.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu