Askush rreth saj, ish-presidentja e Kroacisë del e vetme për shëtitje në urën e re në Kroaci

Ish-presidentja e Kroacisë, Kolinda Grabar Kitaroviq ishte një nga personalitetet në hapjen ceremoniale të urës së Peleshacit., Ajo doli natën e vetme në urës, struktura e së cilës i ka mahnitur shumë njerëz.

Ish-presidentja kroate ka publikuar gjithçka në rrjetet sociale – fillimisht një video me përshkrimin “Shëtitja ime e parë në urën Peljeshko”, në të cilën duken vetëm takat e saj të larta dhe ura.

Më pas ajo u ul në asfalt dhe bëri një foto me urën në sfond, ndërsa askush nuk ishte rreth saj.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu