Askush si Xhensila, kaq tërheqëse duket këngëtarja

Xhensila e ka nisur shumë mbarë sezonen e verës. Kengëtarja po mbanë koncerte te shumta mbarë trojeve shqiptare.

Ajo nuk po lë anash edhe kujdesin ndaj vetës.

Në nje imazh të ndareXhensila shihet e kuruar deri në detajin e fundit dhe po duket tejet atraktive./InfoKosova/

FOTO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu