Atëherë kur nuk e prisnim, Sarah Berisha mer propozim nga DjPM? (FOTO)

Sarah Berisha dhe Dj Pm janë padyshim një nga çiftet më simpatike dhe të pëlqyera nga publiku shqiptar.

Dyshja ndonëse janë vazhdimisht bashkë, postojnë rrallë me njëri-tjetrin dhe për njëri-tjetrin duke mbajtur private detaje nga lidhja e tyre.

Por me postimin e fundit blogerja e njohur na bëri lëmsh!

A i propozoi PM? Këtë na bëri të dyshojmë me foton e fundit ku ka postuar dorën e saj me unazë fejese dhe ka shkruar: “Ajo tha po!”.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu