Autobusi përplaset me murin mbrojtës në afërsi të sheshi Skënderbeu

Para pak çastesh një autobusi i linjës me numër 2, që qarkullonte nga Saraji në drejtim të lagjes së Autokomandës, në afërsi të sheshit Skenderbeu, për shkaqe të panjohura është përplasur me murrin mbrojtës.

Jo-zyrtarisht raportohet se autobusi ka qenë me udhëtarë dhe se nga përplasja kanë mbetur të lënduar lehtë disa prej tyre. /Alsat.mk


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu