Banorë të rinj futen brenda “Big Brother VIP 2”, Megi Pojani tregon çfarë pritet

Olta, Genti dhe Armaldo janë në nominim. Njëri prej tyre do të largohet të martën nga “Big Brother VIP”, mirëpo banorë të tjerë do t’i shtohen shtëpisë.

Lajmi është bërë i ditur nga Megi Pojani, e cila tashmë drejton programin “Fan Club”.

Vëllai i Madh ka një lajm ekskluziv për ne. Këtë të martë do hyjnë banorë të rinj në shtëpi. Do të jetë shumë interesante”, ka thënë Megi, duke mos zbuluar detaje rreth tyre.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu