Bardhi për Sarën: “Nëna e fëmijëve të mi!”

Sara dhe Françeska u përfshinë mbrëmjen e djeshme në një debat të ashpër i cili mund të sjellë eliminimin e tyre nga shtëpia të martën.

Situata nisi për papastërti, nga disa akuza që Françeska ia hodhi modeles së njohur.

Pas gjithë kësaj, në shtëpi erdhi një ‘zarf i zi’, me anë të së cilit u mësua se anulohet televotimi i së martës.

Kjo duket ta ketë prekur Sarën, e cila tha se e di çfarë do të ndodhë, mbase edhe mund të largohet nga shtëpia.

Të njëjtën e ka ngushëlluar partneri i saj, Bardhi, derisa po qante me dënesë në oborr.

“Je nëna e fëmijëve të mi”, i është drejtuar në një moment reperi.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu