Bashkë sërish? Foto që shton dyshimet për ribashkim të Feros dhe Arbenitës

Fero Fera dhe Arbenita Ismajli u divorcuan disa muaj më parë. Para se të shkojnin në gjykatë, Fero kërkoi një mundësi të dytë, por Arbenita nuk pranoi.

Megjithatë, në postimet e tyre të fundit në Instagram, ata janë shfaqur së bashku me vajzën e tyre në pushime në bregdet. Nuk ka konfirmim zyrtar për një rikthim të tyre si çift, kështu që mbetet për t’u parë nëse do të rikthehen së bashku apo jo.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu