Bashkëpunim me Cozman së shpejti? Reagon për herë të parë Tuna (FOTO)

Disa ditë më parë në media u përfol se Tuna dhe Cozman do të ribashkohen pas shumë vitesh, jo në një lidhje sigurisht, por për një projekt muzikor. Më saktësisht, burime pêr “Prive” thanë se marrëdhënia e tyre është e mirë dhe nuk kanë probleme personale mes tyre, ndërsa për bashkëpunimin puna do nisë së shpejti.

Ndërkohë sot ka reaguar për herë të parë vetë këngëtarja në lidhje me lajmin, teksa ka postuar një foto në InstaStory-n e saj, të një pikture dhe shkruan bashkangjitur: A kanë ujë ato burime (duke qeshur).

Kështu, Tuna i referohet burimeve të Prive’-së, duke nënkuptuar që nuk kanë “ujë” ose ndoshta “ujin e duhur”. Megjithatë nuk e ka mohuar drejtpërdrejtë kështu që të shohim, ndoshta edhe mund të kemi një “Tuna ft Cozman”.

FOTO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu