Bashkëshorti surprizon këngëtaren Ledina Çelo me një supermakinë

Këngëtarja shqiptare, Ledina Çelo, është surprizuar nga bashkëshorti i saj me një superdhuratë.

Çelo është bërë pronare e një Porsche 911, të cilën e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

“Nje surprize nga bashkëshorti! Hajde t‘me kapesh mua tani!” shkruan ajo.

Ledina Çelo është e martuar me Naim Kabashin, ish-kampionin shqiptar nga Kosova të kick box-it, me të cilin tani jeton në Gjermani.

Sëbashku ata janë prindër të dy fëmijëve, një djali dhe një vajze.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu