BDI nesër zyrtarizon marrëveshjen me Lëvizjen e Turqve, Salih Murat dhe Sulejman Baki

Nesër përmes një konferencë për shtyp kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, do të firmos marrëveshje me përfaqësuesit e Lëvizjes së Turqëve të Maqedonisë për Drejtësi dhe Demokraci, z. Salih Murat dhe Prof.Dr. Süleyman Baki.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu