Beatrix Ramosaj paralajmëron projektin e ri muzikor, pyet fansat nëse duhet ta lansoj këtë javë

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj muajve të fundit ka qenë në fokus të mediave rozë. Krahas karrierës muzikore, artistja po vazhdon të komentohet për pjesëmarrjen e saj në Big Brother VIP dhe romancën jetëshkurtër me aktorin Donald Veshaj.

Menjëherë pas daljes nga shtëpia e famshme, Beatrix ka sjell disa projekt muzikore dhe një të tillë duket se do ta lansoj shumë shpejti.

Kështu ka lënë të kuptohet krijuesja e hitit “Faj” përmes disa postimeve në llogarinë e saj zyrtare në Twitter, duke shkruar edhe një fjali e shkëputur nga kënga e re.

Mos më prek, prek prek se..Këtë javë?”, ka shkruar Beatrix në disa statuse duke pyetur nëse të njëjtin duhet ta lansoj këtë javë, ndërsa ngjalli reagime nga fansat e saj të shumtë që presin me padurim një projekt të ri nga ajo.

Mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur këtë herë këngëtarja, e cila u tha se dy këngët e fundit nga ajo ishin dedikimi për Donaldin. Kujtojmë që projekti i saj i fundit është “Ma shumë se ti” që erdhi në bashkëpunim me DJ Geek.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu