Bebe Rexha publikon klipin e “I Got You” (VIDEO)

Kengetarja e njohur tashme ne gjithe boten Bebe Rexha me prejardhje shqiptare ka publikuar klipin e ri te kenges “I Got You”.

Ende pa kaluar 24 ore kenga eshte klikuar me shume se 1 milion here ne YouTube dhe gjithashtu eshte radhitur ne vendin e 18 ne top lista boterore./InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu