Bebe Rexha shtatzënë për herë të parë?

Bebe Rexha mori vëmendjen me paraqitjen e saj në Grammys 2024, ku u shfaq me një fustan të zi të gjatë me tyl.

Një video nga eventi u bë virale dhe komentet për peshën e Bebes ishin të shumta. Madje disa pyesnin nëse këngëtarja është shtatzënë.

Por në fakt Bebe ka treguar se po lufton me shtimin në peshë pasi u diagnostikua me sindromën e vezoreve policistike. Ajo ka treguar se çekuilibri i hormoneve mund të shkaktojë simptoma si ciste në vezore, perioda të parregullta, puçrra, rritje të tepërt të flokëve, infertilitet dhe shtim në peshë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu