Bëhet nënë për herë të parë, Aristela e “Përputhen” zbulon emrin e veçantë që i vendosi djalit

Aristela Leka konkurentja e Perputhen mjaft e perfolur është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë, teksa shtatzëninë e ka jetuar në fshehtësi të plotë.

Ish-konkurrentja e “Përputhen” i ka vendosur të birit emrin e veçantë, Kais.

Kujtojmë se Aristela ka qenë një konkurrente mjat e komentuar në programin e dashurisë. Pas daljes nga aty ajo është treguar shumë diskrete rreth jetës private dhe nuk dihet ende kush është djali që i ka marrë zemrën.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu