Behgjet Pacolli me aeroplan kërkon borë për skijim

Kryetari i partisë Aleanca Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli, është në kërkim të borës. Në mënyrë që të skijojë, ai i ka hipur aeroplanit dhe ka kërkuar për shtigje me borë.

“Në kërkim të pak bore… Sot dita e dytë e vitit me temperatura pranverore.

U nisem për diku në Dolomites për të kërkuar pak borë për të skijuar. Por, më duket që kësaj radhe duhet të kënaqemi me borë artificiale”, ka shkruar ai.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu