Bertan Asllani pjesë e serialit të ri turk, ku luajnë aktorët Neslihan Atagul dhe Kadir Douglu

Seriali “Midis dy lagjesh” u bë vendi ku lindi dashuria midis Neslihan Atagul dhe Kadir Douglu, të cilët shfaqen në rolin e “Nerimanit” dhe Maxhitit. Dyshen e njohur, së shpejti do e shohim edhe në një serial të ri të quajtur “Gecenin Ucunda”.

Nesilhani dhe Kadiri edhe në këtë serial do jenë në rolet kryesore.

Pjesë e këtij seriali do jetë edhe këngëtari shqiptar, Bertan Asllani, i cili se fundmi në Instagram ka publikuar disa pamje.

Kujtojmë se Bertani prej vitesh jeton në Turqi. Ai ishte pjesë e disa projekteve në kinematografisë turke.

“Gecenin Ucunda” ka mbledhur emrat e njohur të kinematografisë turke si, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Özge Özder, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Cem Avnayim, Tugay Bahşi ,Ufuk Tevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal, Oya Ünal, janë aktorët që do të luajnë në këtë serial.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu