Bes Kallaku dhe Mateus Frroku “mbulohen” me para në dasmën shqiptare, këngëtari i mbledh me fshesë (VIDEO)

Bes Kallaku dhe Mateus Frroku kanë marrë pjesë së fundmi në një dasmë, ku kanë interpretuar disa nga këngët e tyre. Dyshja, të cilët sollën një muaj më parë këngën “Rrapatushe” kanë ndezur atmosferën në dasmë dhe për këtë duket se janë shpërblyer shumë mirë.

Nga videot, shihen teksa paratë hidhen pa hesap. Në njërën prej tyre, shihet këngëtari Mateus i cili merr një fshesë gjatë dasmës dhe mbledh paratë që janë hedhur.

“O Mates Frroku o çun për shpi”, ka shkruar Besi krahas videos ku shihet duke mbledhur paratë me fshesë.

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu