Bes Kallaku ka nisur një lidhje të re? Videoja që nxiti dyshimet

Prej kohësh tashmë në rrjet vazhdon të përflitet se Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj i kanë dhënë fund martesës së tyre.

E mes aludimeve për ndarje, aktori ka habitur së fundmi me një video të postuar në Instagram, duke ngritur dyshimet se ka nisur një lidhje të re.

Besi ka postuar në Instagram një moment të futbollistit shqiptar Kristian Asllani teksa shënon gol me ekipin e Interit.

Mirëpo në fund të videos dëgjohet një zë femre që thërret: “Shpirt”.

Në video arrihet të dallohet që zëri nuk është i Xhensilës, duke lënë kështu mjaft vend për dyshime.

VIDEO


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu