Bie nusja nga motoçikleta, dhëndrri nuk e vëren (VIDEO)

Shumë çifte zgjedhin një veturë luksoze si mënyrë transporti pasi ata të martohen. Disa madje zgjedhin edhe një kalë, ose një veturë më karakteristike.

Një çift nga Kina ka zgjedhur që pas martesës të udhëtojnë me një motoçikletë, por e veçanta nuk mbaron këtu.
Në videon e mëposhtme mund të shihni se si nusja me fustan të bardhë bie nga motoçikleta ndërsa bashkëshorti i saj nuk e vërën fare dhe vazhdon rrugën.

Shumë kalimtarë të rastit ndalen dhe e ndihmojnë nusen ndërsa bashkëshortit të saj duket se i duhet kohë që ta vërejë këtë.

Shikoni më poshtë shihni videon e plotë:

 


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu