Bie zilja, Bora Zemani hyn në shtëpi, Romeo shpërthen në lot (VIDEO)

Vëllai i Madh ditën e sotme ju ka dhënë sfidë banorëve që të mos reagojnë për asgjë që do shohin apo d♪gjojnë. Shumicës së banorëve ju bë sfida të vështira duke ua bere atyre të pamundur të qëndrojnë stoik ndaj vendimit të Vëllait të Madh.

I rradhës që ra pre e sfidës ishte Romeo për të cilin u fut Bora Zemani. Romeo dhe Bora kanë një lidhje të veçantë duke qenë se ajo është partnerja e ‘gjysmës së tij” siç e quan ai Donaldin, binjakun e tij.

Romeo ishte i zhytur në lot kur Bora u ul dhe fliste afër tij.

Video:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu