“Big Brother Vip”, Donaldi ironizon Ledion Liçon

Mbrëmjen e djeshme, në spektaklin “Big Brother Vip”, tre banorët më të preferuar u shpallën Ledjona, Juli dhe Heidi.

Por, tre të preferuarit kanë ngjallur diskutime mes banorëve, por edhe në rrjet.

Ndonëse priste dhe emrin e tij, Romeo nuk ishte në këtë listë.

Në një story në rrjetet sociale, lidhur me këtë fakt ka reaguar binjaku i tij Donaldi.

Ai ka ironizuar disi moderatorin e “BBV”, Ledion Liço.

Donaldi ka shpërndarë një video të bërë virale shumë kohë më parë, ku një demokrat thotë pa dhe dashje që voton për Edi Ramën në vend të Lulzim Bashës.

Kështu, ai ka nënkuptuar që në vend të njërit prej tre të preferuarve, duhet të ishte edhe emri i Romeos.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu