“Boll e fshehe!”, Gjiko vë në siklet Donaldin, konfirmon ribashkimin me Borën (VIDEO)

Ndonëse janë kapur mat disa herë bashkë, Bora Zemani dhe Donald Veshaj ende nuk e kanë pranuar publikisht se janë rikthyer. Ata janë parë disa herë duke bërë shopping bashkë, ndonëse janë munduar që të maskohen me kapuç dhe kapele.

Mirëpo, Gjiko, i cili ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin e vëllezërve Veshaj, bëri një deklaratë të papritur. “Boll e fshehe”, i drejtuar reperi duke iu referuar ribashkimit me moderatoren. Teksa po bënin një sfidë me freestyle, ai i thotë: “E kanë marrë vesh të gjithë”.

Boll e fshehe se e kanë marrë vesh të gjithë. Thirre Borën, marr edhe Elitën edhe dalim double date”, u shpreh Gjiko. Ndonëse, Donaldi preferoi të mos flasë, reagimi duke qeshur ishte si një konfirmim rreth asaj që këndoi reperi Gjiko.

@a1ban1an #fypシ #ElectrifyTheMini #goviral #viral #fyp #trending #borazemani #perputhen #donaldveshaj #kosovo #viraltiktok #greenscreen #tirana #albaniangirl #tiktokkosova #albania #shqipe #duet #share #albanian #albaniangirls #humor #meme #xzybca #parati #pourtoi #romeoveshaj #gjiko #couple #love #singing #baby #kosovare #prishtina #prizren #kuksi #durrsi #like #virale #foryou #fy #🇦🇱 #🇽🇰 ♬ original sound – A1BAN1AN


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu