Bora po “gënjen” ndjekësit? Shfaqet pa filtra por me “dy gisht” Makeup (VIDEO)

Një ndër modernatoret më të pëlqyera për publikun shqiptar, Bora Zemani ka qenë vazhdimisht në faqet e para rozë kjo lidhur me historinë që ka pasur ose ka me aktorin Donald Veshaj.

Këtë herë Bora ka zgjedhur të publikojë një video në faqen e saj zyrtare ku shihet duke biseduar me djalin e saj ku ngulmon të tregojë se nuk ka vendosur filtër. Po e vërtetë është pa filtër, ama me super grim.

Edhe pse në këtë video modernatorja na paraqitet me filtra dhe grim sërish tiparet e saj dhe hijeshia bien në sy.

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu