Bora surprizoi Donaldin për përvjetorin e tyre, vjen reagimi i pritur nga Beatrix Ramosaj

Data e sotme, 5 Nentor, shenon pervjetorin e katert te lidhjes se Donald Veshajt dhe Bora Zemanit. Mbremjen e djeshme vete Bora e beri publikun te brohorase gjate transmetimit live ne “Dancing with the stars”, pasi u shpreh se duhet te largohet me ‘dike’ per nje sebep, pak minuta pas mesnate.

Mirepo, tashme eshte bere nje ‘tradite’ qe te vijne apo te supozohen reagime nga trekendeshat e krijuar te dashurise.

Ndaj nje reagim pritej sot nga ana e Beatrix, e mesa duket erdhi, ose te pakten keshtu u kuptua nga komentet e ndjekesve apo dhe nga shkrimi qe Beatrix kishte bere ne videon e saj te fundit.

Kengetarja ka postuar kete video ne TikTok, ndersa ne pershkrim ka shkruar: “Qesh mire kush qesh i fundit”.

Nderkohe qe ndjekesit ne komente e kane konsideruar si nje kunje per pervjetorin e Bores dhe Donaldit.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu