Bora Zemani e pranon publikisht se është xheloze, Ardit Çuni zbulon arsyen dhe i lë të gjithë pa fjalë (VIDEO)

Moderatorja Bora Zemani ka realizuar sëfundmi një video me një prej trendeve më të famshme të TikTok, atë me këngën e Bruno Mars “Leave the door open”.

Për ata që nuk janë shumë të informuar nga TikTok, kjo këngë përdoret zakonisht në video ku njerëzit shfaqen duke folur në celular për të shprehur xhelozinë në çift, marrëdhënie shoqërore, apo edhe marrëdhënie prind-fëmijë. “Çfarë po bën, ku je? Oh, ke plane?”- nis trendi me fjalët e Bruno Mars dhe më pas personi që po realizon videon përdor një ton më të ashpër duke thënë: “Ku? Ku ke qenë? Me kë?

Këtë video ndjekësit e kanë lidhur me Donald Veshajn. Mes shumë komenteve ka tërhequr vëmendje ai i ish-banorit të “Big Brother VIP”. “Quhet xhelozia e një bricjapi”– i ka shkruar ai referuar shenjës së horoskopit të moderatores duke e lidhur xhelozinë e saj me të qenit bricjap. Nga vetë moderatorja nuk ka patur asnjë reagim teksa ndjekësit që kanë replikuar me Arditin kanë qenë të shumtë.

Vlen të theksohet se Arditi ka patur një marrëdhënie të tensionuar me Donaldit gjatë formatit. Ata kanë debatuar shpesh ashpër me njëri-tjetrin dhe këngëtari e ka akuzuar aktorin se ka përdorur për lojë lidhjet e tij.

E teksa raportet mes tyre vijojnë të jenë të ftohta, nuk mund të themi të njëjtën gjë për raportet me Borën.

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu