Bora Zemani ndan fotot e ëmbla me të birin: E mbyllëm javën e ditëlindjes

Për Bora Zemanin kjo javë ka qenë shumë e rëndësishme. Djali i saj, Arbori mbushi 8 vite dhe festimet kanë qenë të shumta.

Së fundmi, Bora ka ndarë në Instagram disa foto nga festa e përgatitur. Ajo shfaqet shumë e qeshur bashkë me të birin teksa po argëtohen në një qendër me lojëra.

Gjithmone bebi im 🥰 #arbordashuria E mbyllem javen e ditelindjes”, ka shkruar moderatorja krahas imazheve speciale.

Kujtojmë që Bora krahas angazhimeve të shumta në ekran, mundohet ta gjejë gjithmonë kohën për të birin. Ajo gjithashtu po vazhdon lidhjen me Donald Veshajn, duke u kthyer gjithmonë në qendër të mediave rozë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu