Bora Zemani realizon trendin viral në TikTok, reagimi i të birit s’duhet humbur

Moderatorja shumë e komentuar, Bora Zemani ka realizuar së fundmi trendin viral të TikTok-ut me djalin e saj. Moderatorja shfaqet duke kërcyer dhe Arbnori duke e filmuar por në fakt, kamera është kthyer nga ana e tij.

Qëllimi i këtij trendi është reagimi që bëjnë fëmijët kur regjistrojnë prindërit.

Arbnori shihet duke buzëqeshur teksa mendon se po regjistron të ëmën. “Të dua 😍😍😍 #arbordashuria” ka shkruar moderatorja krahas videos që shoqërohet me këngën e famshme të Taylor Swift, Love Story.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu