Bora Zemani thyen heshtjen, flet për puthjen me Gracianon

Çfarë thotē Bora Zemani për puthjen me Gracianon? Është bërë virale një video e moderators së njohur, Bora Zemani gjatë kohës që ishte pjesë e emisionit “Dance With me Albania” në vitin 2016.

Në këtë video, ish-konkurrenti i “Big Brother Albania” të sezonit të pestë, Graciano Tagani i rrëmben një puthje moderatores.

Lidhur me këtë, koreografi dhe anëtari i jurisë Albi Nako, ishte shprehur në formë batute se puthja nuk ishte pjesë e performancës, megjithatë moderatorja përgjigjet me shumë sportivitet se mund ta bëjë përsëri koreografinë siç e kishin vendosur.

Albi Nako: Po ne sikur se kishim lënë atë puthjen pse u puthët juve?

Bora Zemani: E kemi lënë atë puthje dhe është e gjitha koreografi, mund ta bëjmë nga fillimi identike të gjithën.

Aktualisht Bora Zemani po përflitet për ribashkimin me ish të dashurin e saj, Donald Veshajn.

Pasi u fotografuan bashkë në një nga klubet e natës në Prishtinë, dyshja u kapën mat në Itali duke bërë ‘shopping’ së bashku.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu