Bujar Muli: Ta rrëzojë kafshën prej 1.283 kg me grusht, sfida ime e radhës

Bujar Muli, është një nga njerëzit më të fortë që ka Kosova. Vushtrriasi u bë i njohur me rekordet e arritura me forcën që ka. Ndalja e veturave, tërheqja e kamionëve, ngritja e lartë e traktorit, lëvizjen e objekteve të rënda, janë vetëm disa nga sukseset e tij.

Por, tani ai i ka vënë vetës dhe një synim. Ai do ta sfidojë vetën me një kafshë goxha të fuqishme.

Bujar Muli, do të provojë që ta ndal me grusht atë. Së fundmi, “Herkuli i Kosovës”, ka njoftuar për këtë në rrjetet sociale para disa orësh.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu