“Burg brother Vip”, Olta e revoltuar: Po privilegjohet Luizi

Gjatë spektaklit të së shtunës u diskutua në lidhje dënimin që ju dha për tu futur në burg. Valbona dhe Armaldo debatuan pasi ky i fundit nuk ishte dakord që Valbona të shkëmbehej me Oltën.

Ndërkohë Olta u shpreh se nuk dëshironte të dilte nga burgu dhe se Luizi ishte i privilegjuar pasi vëllai i madh po i plotësonte dëshirat.

“Njeriu që ka kërkuar më shumë të dalë nga ajo dhomë ka qenë Luizi. Unë nuk jam ankuar kurrë nuk kam dashur të dalë.

Kur erdhi zarfi për tu shkëmbyer unë than nuk dua të flas. Doja ta shikoja Luizin pa Kiarën. Sepse Luizi ka marrë pjesë në bisedat tona shumë pak”, tha Olta.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu