“Burrat e Zvicrës ishin të fortë”, Edona James flet hapur për eksperiencat e saj

Edona James është kthyer në një nga personazhet më të komentuara në media rozë që ku u bë pjesë e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova.

Transgjinorja po fiton simpatinë e publikut me sinqeritetin e saj dhe natyrën pa komplekse që e ka treguar në javë e para të BBVK.

Ajo edhe së fundmi foli për eksperiencat e saj me meshkujt zviceran teksa po qëndronte në oborrin e shtëpisë me disa prej banorëve.

Ndërsa folën për tema të ndryshme, Edona në një momente tha se burrat në Zvicër janë të fortë.

Ajo nuk u kuptua nga disa prej banorët, të cilët e pyeten se çfarë e ka bërë të mendonte diçka të tillë.

“Burrat e Zvicrës ishin të fortë, po të ‘mbytshin’, shumë të fortë burrat, unë e foli atë që e mendoj, të gjithë e mendojnë por nuk e thonë”, ka thënë Edona duke tentuar të sqaronte se e kishte fjalë për marrëdhënie seksuale.

Ndryshe, kujtojmë që gjatë ditës së sotme (e martë), Meti Alshiqi u përjashtua nga Big Brother VIP Kosova pas vendimit nga ‘Vëllai i Madh’ për thyerjen e rregullave.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu