Çfarë ndodhi në BBV? Kejvina ‘shpërthen’ në lot: Nuk i intereson njeriu si jam unë (VIDEO)

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes. Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë, duke transmetuar shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

Vetëm pak më parë gjatë disa debateve mes banorëve, të cilat vazhdojnë që nga ‘Prime-i’ i fundit, më kryesorët janë Luizi, Kejvina dhe Kiara, ku këto të fundit kanë ‘shpërthyer’ në lot. Pas Kirës, e cila u prek nga situata ku ndodhej për shkak të Kejvinës edhe kjo e fundit ka nisur të flasë me tone të larta nëpër shtëpi dhe ka nisur të qajë duke u shprehur:

“Nuk më intereson… se si jam unë a i intereson njeriu ndonjëherë….”, tha Kejvina.

Që pas ‘Prime’-t ku ndodhi e gjithë kjo situatë shumica e banorëve i janë vënë kundër. ku njëra prej tyre është edhe Kejvina. Gjatë gjithë këtyre ditëve ironitë dhe debatet kanë vazhduar, por së fundmi në lidhje me këtë situatë është prekur edhe Kiara ku pak minuta duke qarë dhe ka shprehur disa fjale për Kejvinën.

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu