Çfarë ndodhi në shtëpinë më të famshme në Shqipëri? Luizi paralajmëron liderin e grupit: Ditë te zeza do vijnë

Modelja e seksi, Kejvina Kthella, vendosi të fshehë nga Luiz Ejlli atleten e tij, ndërsa ky i fundit e mori mjaft seriozisht si situatë. Madje kengëtari i njohur ka paralajmëruar e liderin e shtëpisë, Amos, që nëse gjëra të tjera do mungojnë në shtëpi në vazhdim nuk mban përgjegjësi.

Ditë të zeza do vijnë pas dy ditëve”, tha Luizi duke iu referuar që dhe aq ditë kanë mbetur për Amosin të jetë lider”.

Mbetet për t’u parë sa do vazhdojë kjo lojë e Kejvinës, pasi ajo nuk mund të dalë nga rulota.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu