Çfarë po ndodh mes Ronaldos dhe Georgina Rodriguez, çifti shtyn papritur dasmën

Pas Rolls Royce ultra luksoze , me vlerë më shumë se 280 mijë euro, që Georgina Rodriguez i bëri dhuratë të dashurit të saj Cristiano Ronaldo , shumë besuan se ky është një nga çiftet më të dashuruar në botën e shpwbizz. Mirëpo, “retë e zeza” duket po mbulojnë lidhjen e tyre, ndërkohë që disa media po flasin edhe për një “marrëdhënie virtuale”.

Sipas raportimeve, të cilat kanë përfshirë internetin orët e fundit. Dhe duke shkaktuar habinë e fansave të asit portugez, marrëdhënia e tij me të dashurin e tij Rodríguez, duket se po kalon një provë, në momentin që ai mori një “transferim të artë” te Arabia Saudite Al Nasr.

Siç raporton emisioni “Socialite”, ajo që ka ndezur zërat për një krizë të mundshme është videoja që modelja ka postuar pak ditë më parë, kur i ka bërë dhuratë futbollistit Rolls Royce luksoz.

Më konkretisht, ajo që çoi në spekulimet e mësipërme, duket se nuk ka qenë makina mbresëlënëse, por kimia thuajse inekzistente mes dyshes. Në fakt, interesant është edhe informacioni se çifti ndan një dashuri virtuale në rrjetet sociale, duket se e bëjnë për të kënaqur fansat e tyre, pa momente dhe fjalë të ëmbla, pas dyerve të mbyllura.

Ronaldo dhe Rodriguez, sipas raportimeve që qarkullojnë në Argjentinë, ndajnë lidhjen e tyre të dashurisë vetëm sepse është fitimprurëse dhe plotëson nevojat e kompanive reklamuese.

Sa herë ftohtësia mes të dyve del gjithnjë e më shumë, për shembull në videon e fundit që kanë publikuar… Në Amerikën Latine thuhet se çifti mund të jetë ende bashkë për famë, sepse lidhja e tyre u sjell kontrata të mëdha reklamash. dhe një jetë të rehatshme ”, tha Laura Roigé në emisionin Telecinco.

Shkaku i krizës në marrëdhënien

Karriera e futbollistit është ndoshta ajo që ka ndikuar në ekuilibrin në marrëdhënien e tij me influencuesen.

Gazetari Gonzalo Vasquez theksoi në emisionin “Socialite”: Zhgënjimi i fundit i lojtarit në Botërorin e Katarit me kombëtaren portugeze mund të ketë shkaktuar krizën dhe dasma që ata kishin planifikuar për vitin 2023 është në “pritje”. Duke theksuar se shtyrja e dasmës së tyre është e pacaktuar, me rrezikun që Georgina Rodíguez dhe i dashuri i saj të mos ngjiten fare shkallët e kishës.

Për momentin asnjëri prej të dyve nuk është përgjigjur apo komentuar për atë që po dëgjohet për dashurinë e tyre, ndërsa fansat presin me padurim për të mësuar për të ardhmen e marrëdhënies mes asit portugez dhe të dashurës të tij.

Intervista e Georgina Rodriguez

Intervista e fundit që Georgina Rodriguez dha për Elle, në të cilën ajo bëri një përmbledhje të vitit, nuk e përshkruajti në asnjë mënyrë si një lidhje me kriza.

Rodíguez, sipas fjalëve të saj, po “pikonte mjaltë” për futbollistin e saj të preferuar, me të cilin tregoi se u dashurua çmendurisht dhe në çast: Unë dhe Cristiano u dashuruam me shikim të parë, kur e pashë për herë të parë ndjeu se koha ndaloi. Nuk kam parë kurrë një burrë kaq të pashëm, kaq të vëmendshëm. Ai është mashkulli më i pashëm që sytë e mi kanë parë ndonjëherë. Dhe po, unë jam e dashura e futbollistit më të mirë në botë, por nuk është e nevojshme që njerëzit, dhe shumë gra, ta përdorin këtë në mënyrë nënçmuese.

Çifti u takua kur Ronaldo po luante për Real Madridin dhe Rodriguez ishte një shitës dyqani në një butik në kryeqytetin spanjoll. Siç e ka pranuar 28-vjeçarja, kjo lidhje i ndryshoi jetën: Është e qartë se marrëdhënia ime me të më lejoi të realizoja shumë nga ëndrrat e mia, por gjithmonë, para dhe pas takimit, kam të njëjtin pasion për gjithçka kam punuar si modele, si pastruese dhe si shitëse.

Çifti humbi një fëmijë në prill. Georgina ishte shtatzënë me binjakë, por vetëm vajza e saj, Bella Esmeralda (tetë muajshe) i mbijetoi lindjes, ndërsa vëllai i saj binjak jo.

Ky vit ka qenë më i komplikuari i jetës sime. Momenti më i lumtur u bë edhe më i trishtuari në të njëjtën kohë. Kjo është diçka që do të më qëndrojë gjithë jetën dhe nuk do ta harrojmë kurrë”, tha ajo për humbjen e fëmijës së saj në të njëjtën intervistë.

Rodriguez ka dy vajza me Ronaldon, ndërsa modelja po rrit edhe tre fëmijë të tjerë që ka CR7. “Fëmijët e mi janë gjëja më e rëndësishme që kam dhe çdo hap që bëj shënohet prej tyre. Unë jam një nënë e kudondodhur”, tha Georgina për Elle.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu