Çfarë po ndodh në jetën e Xhemi Shehut? Moderatorja rrëfen gjithçka: Ja pse e hoqa unazën

E ftuar sot në “Wake up”, Xhemi Shehu u ndal si rrallëherë të fliste për jetën private. Xhemi sqaroi se nuk është ndarë nga bashkëshorti siç po përflitej, por ka bërë thjesht një batutë kur iu referua vetes si “ish-gruaja e Visit”.

“Ishte një batutë, nuk jam ndarë, pavarësisht se nuk kam unazat. I heq herë pas here kur dua të lyej duart me krem në darkë dhe harroj t’i vendos. Unazat janë thjesht aksesorë”, tha Xhemi.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu