Chelsea “harron” Erling Haaland, hap kasafortën për Lewandowskin

Robert Lewandowski nuk është i vendosur për të ardhmen e tij te Bayern Munchen dhe largimi është një mes mundësive. Kontrata e tij skadon në verën e vitit 2023 dhe Chelsea po tenton të përfitojë.

Nga Anglia bëjnë me dije se klubi i Abramovich ka ofruar plot 60 milionë euro për Lewandowski. Nuk dihet përgjigja e Bayern Munchen, që është mbështetur te polaku në vitet e fundit.

Erling Haaland është një tjetër dëshirë e Chelseas, por 175 milionët e kërkuar nga Borussia Dortmund janë shumë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu