Chelsea nuk heq dorë nga Aubameyang, gati oferta finale për Barcelonën

Merkatoja ende nuk është mbyllur dhe Chelsea nuk heq dorë nga sulmuesi gabonez, Aubameyang.

Klubi anglez nuk ka hequr dorë dhe raportohet se ata janë duke ushtruar më shumë presion mbi Barcelonën.

Fabrizio Romano raporton se Chelsea ka ofruar 10 milionë paund dhe kartonin e Marcos Alonso për të marrë shërbimet e Aubameyanng.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu