Cili është sekreti i bukurisë tënde? Monika Lubonja jep recetën dhe i la të gjithë pa fjalë: Këto gjëra bëj unë

Aktorja e mirënjihur shqiptare Monika Lubonja, është një nga figurat më të komentuara pas daljes nga shtëpia e Big Brother.

Duket se edhe pas përfundimit të BBV interesi ndaj saj nuk është shuar teksa ndjekësit në rrjete sociale i bëjnë shpesh pyetje të ndryshme.

Ka qenë një ndjekëse ajo që i ka kërkuar të tregojë sekretin e bukurisë dhe ja si i është përgjigjur aktorja.

Lubonja për veç punës vlerësohet edhe për formën e mirë fizike që shfaq përherë dhe pse është mbi të 50–at.

FOTO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu