Çmenduri shqiptare, Çifti martohet, dasmorët shohin “Big Brother VIP” (FOTO)

Shqiptarët dëshmojnë gjithnjë e më shumë, se janë racë që përfshihen kudo, kështu po ndodh me programin “Big Brother Vip”.

Të fiksuar pas spektaklit, ata harrojnë edhe gjëra me rëndësi në jetën e tyre.

Kështu ka ndodhur edhe me një dasëm, kur dasmorët në vend që të shijonin vallet dhe ushqimin, kanë vendosur që të shohin në dasëm Big Brother Vip.

Kujtojmë që mbrëmjen e djeshme, brenda shtëpisë së “Big Brother Vip 2”, u bënë pjesë 6 banorë të rinj, mes tyre ish-fituesja e Big Brother Fotini, këngëtari Sabiani, ish-konkurentja e Për’Puthen Antoneta dhe Jori Dellja.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu