Ç’ndodhi?! Bardhi sapo i ktheu “follow” Sarës por u pendua

Një nga ngjarjet që po merr më shumë vëmendje ditët e fundit është raporti i Sarës dhe Bardhit, tashmë dy ish-banorë të “Big Brother Vip”. Gjithçka nisi kur Bardhi u largua nga shtëpia pas një mesazhi së nëna e tij ishte në gjendje jo të mirë shëndetësore. Pas largimit të tij, në studio Sara bëri një deklaratë dyshues duke thënë se arsyeja mund të ishte e stisur nga menaxheri i tij Jetmiri i cili më herët nuk ka qen dakord për romancën e tij me modelen.

Ai madje fshiu çdo foto me të nga instagrami i Bardhit dhe madje as nuk i bëri “follow”. Mirëpo një detaj është vënë re së fundmi. Në një moment fansat dhe mediat kanë parë që Bardhi ja ka kthyer “follow” Sarës dhe më pas ëshë penduar dhe e ka hequr. Ky veprim vetëm sa i ka hedhur bezinë zjarrit dhe situata mes tyre vazhdon të jetë e paqartë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu