Ç’po ndodh! ‘Dua të të bëj të lumtur’ nis pa Arbana Osmanin, zbulohet detaji interesant

Edicioni i katërt i “Dua të të bëj të lumtur” fillon nesër por jo në Top-Channel dhe as me Arbana Osmanin, por me Mato Lalajn dhe Ronela Hajatin.

Ky është njoftimi që kanë bërë këngëtarët në rrjetet sociale duke përdorur si frazë emrin e programit që moderatorja Arbana Osmani ka drejtuar për tre sezone në Top-Channel, “Dua të të bëj të lumtur”.

Ky është bashkëpunimi i dytë i Ronelës dhe Matos. I pari titullohet “Gips” dhe Ronela e publikoi këtë këngë pak përpara paraqitjes së saj në Eurovizion.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu