Debat i ashpër në “Big Brother Vip”, Luizi-Armaldos: Je turpi i kësaj shtëpie

Nominimet e kësaj jave,kanë sjellë debate mes Luizit dhe Armaldos, teksa Luizi e ka provokuar vazhdimisht, gjë që është vënë re edhe nga banorët e tjerë, të cilët kanë komentuar se Luizi po kërkon ta nxjerrë Armaldon nga shtëpia, duke ndryshuar sjelljen e tij.

Ky debat ka vijuar edhe sot në mëngjesin përpara Prime, ku Luizi i ka thënë Armaldos se me sjelljen e tij dhe qëndrimet është turpi i shtëpisë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu