Deklarata që “zemëroi” rrjetin, Monika Lubonja ka një këshillë për Fifin (FOTO)

“M’fal që nuk jam rujt vetëm për ty”. shkruante Fifi mes të tjerash në një dedikim për të dashurin e saj Adis Patushi.

Ishte kjo deklaratë e saj e cila solli shumë zhurmë në rrjet. Së fundmi, në instagramin e saj ka reaguar edhe Monika Lubonja e cila ka dalë në mbështetje të Fifit. Aktorja krahas një pjesë të këngës më të re të Filloretës, shkruan ndër të tjera se e do pikërisht sepse ajo guxon të thotë çfarë i do zemra.

“Gusha ime, jeto dhe lumturohu me të gjitha bukuritë që ka dashuria jote. Ta dua shpirtin tënd, ta njoh rebelizmin kur e do. Guxo e shko përpara. Dashuri të dua akoma më shumë që guxon të thuash të vërtetën, atë që të ndjen zemra kur hap sytë, e ndjen pranë teje dashurinë që ti do,” – shkruan Monika.

FOTO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu