Dëshpëron Gili, shikoni se si duket pa fotoshop (FOTO)

Gili është një nga këngëtaret më të dashura shqiptare. Ajo ka shumë vite që është në skenë dhe ende është aktive me projekte të reja muzikore.

Aktive është edhe në rrjete sociale ku në Instagram habit me fotot e rregulluar që poston.

Por, së fundmi janë publikuar disa foto të saj pa filtra dhe duken komplet ndryshe nga ato të rregulluarat./InfoKosova/

FOTO


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu