DJ Dagz dhe Einxhel zbulojnë emrin e djalit

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz(Arbër Gumnishta – emri i vërtetë) u bën prindër të një djali në fillim të këtij muaji. Çifti i ëmbël nuk zbuluan portretin e të voglit të tyre, por zbuluan emrin e veçantë.

Trev – është emri të cilin Einxhel e Dagz ia zgjodhën të voglit të tyre.

“Kur dashuria merr formën e një jete të re. Faleminderit Zot”, shkroi Einxhel kur bëri të ditur emrin e bebit.

Gjatë gjithë muajve të ëmbël, Einxhel ka publikuar fotografi me barkun e rrumbullakosur e momente të veçanta për çiftin, përfshirë edhe Babyshower.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu