Djalë apo vajzë? Einxhel Shkira dhe Dj Dagz zbulojnë gjininë e bebit

Çifti i njohur i showbiz Einxhel Shkira dhe Dj Dagz kanë zbuluar gjininë e bebit të tyre. Përmes një ceremonie bashkë me miqtë e tyre ata kanë zbuluar se pritja e ëmbël është një djalë.

Einxhel publikon pamje të reja nga festa e zbulimit të gjinisë së foshnjës. Einxhel dhe Dagz do të bëhen prindër të një djali.

Kjo është bërë e ditur sot në festën e zbulimit të gjinisë së foshnjës.

E vet moderatorja në Instagramin e saj ka publikuar fotografi nga festa.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu