“Do e marësh këtë Pitbullin tënd” Agravon debati mes Rikes dhe Meritonit

Rikja dhe Meritoni janë përplasur ditën e djeshme me tone mjaftë të ashpra me njëri tjetrin. Teksa Rikja ishte në guzhinë i afrohet Meritoni dhe Rikja i kërkon që të largohet madje i thotë që “shko te nusja”.

Më pas agravon situata dhe Rikja i kërkon Ilnisës që ta mari Meritonin duke i thënë se: “Do e marësh këtë pitbullin tënd të lutem”.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu