“Do qëndroj, nuk ka asnjë dyshim”, Mauro Icardi qartëson të ardhmen

Nuk ka kthim në Itali dhe as transferim në Angli, Mauro Icardi do qëndrojë në Paris dhe këtë e konfirmon vetë ai në rrjetet sociale, duke u munduar të shuajë gjithë zërat që flasin për largimin e tij.

Argjentinasi e ka treguar këtë vendim në një postim në Instagram, ku shkruan: “Këtë sezon, tjetrin dhe tjetrin përsëri! Nuk ka asnjë dyshim. Forca Paris”.

Icardi lidhje shumë me një rikthim në Itali, me Juventusin, që e ndjek prej disa sezonesh. Ndërkohë ditë më parë thuhej se ai është pranë Romës dhe Dzeko mund të kalojë te Juve.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu